AŞK ACISI VE HİPNOZ

Hipnozu en çok unutabilmek için tercih ediyorlar. Zira hatırlamak acı veriyor ve kişi bu acıyla yaşamak istemiyor. Her hoş şey bir gün biter ve genelde bunu kabul etmek acı verir.

Bu acı yalnızca duygusal değil vücudunuzu de etkilemeye başlar. Omuzlarınıza bir ağrı çöker, mideniz yanmaya başlar ve kalbiniz sıkışır güya makus bir şey olacakmış gibi…

Ayrılık acısı beynin fizikî acıyı hissettiği bölgede yaşanıyor. Vücudun en zayıf organlarını tesir altına alarak bu acı somatikleşiyor.

Aşk Acısı Vakitle Geçer Mi?

Her şeyin tahlili vakit derler. Aşk acısı da tabi vakitle tesirini kaybeder. Bu müddet 6 ay ile 2 yıl ortasında değişebilir. Lakin gecen mühlet içinde bitirilmesi gereken hisler beslenmeye devam ederse, gelecekte yaşayabileceğiniz bütün hoş olayları olumsuz etkileyebilir. Ayrılık elbette istenmeyen bir durum ve çok sevgiyle bağlandığınız bir alakada ayrılık elbette acı verir ve yalnızca vakitle geçmez dayanak de almanız gerekebilir. Böylelikle aşk acısının yarattığı hasarı daha kısa müddet içinde tamir edilebilir hale gelirsiniz.

Aşk Acısından Kurtulmak İçin Ne Yapabilirim?

Çivi çiviyi söker hesabı bir diğer birine aşık olmak o kadar da kolay değil. Zihin mevcut duruma o kadar güçlü bağlanıyor ki alternatifleri reddediyor.

Münasebet içinde olduğunuz kişinin bütün olumsuz istikametlerini bağlantı sırasında göz arkası eder ve çoğunlukla sizin özverili uğraşlarınızla bu münasebetin yürüdüğünü görmeniz sıkıntı olmaz. Artık onun olumsuz istikametlerini mümkünse yazarak belirleyin ve her gün buna dikkatinizi vererek zihniniz bu bağlantıyı tekrar dilek etme kanallarının önüne koyun.

Bunun yanında alaka konusunda uzman bir terapist yahut hipnoterapist’ den yardım alabilirsiniz. Kendinize kelam geçiremediğiniz durumlarda bilinçaltınız ile çalışan bir terapist mevcut durumun olumsuz bulgularını temizleyecek kendine güvenen geçmişindeki yaşadıklarıyla geleceğini ipotek altına almayan yeni versiyonunuzla sizi buluşturacaktır.

Dersinizi Almadan Acıları Unutursanız Tıpkı Döngüyü Tekrar Yaşarsınız

Hayatta yaşadığınız her olayın size getirdiği bir bildiri vardır. Bazen bu dersler kıymetli olabilir lakin içeriğini değerlendirirseniz her vakit değerlidir. Hayat yalnızca geçmişten ibaret değildir gelecek de bu hayatın yaşanmamış bir kesimidir. Bu nedenle yaşayabileceklerinize bedel katmak için yaşadıklarınızı büsbütün unutmamak da değerlidir.

Bu yazının telif hakkı Adil Maviş’e aittir. Kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Makaledeki bilgilere dayanarak rastgele bir teşhis ve tedavi uygulanamaz. Adil Maviş kendi geliştirdiği ve kişinin içsel dinamiklerini en üst düzeyde kullanılabilmesine dayalı koçluk ve ferdi danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu bağlamda alacağınız hizmet teşhis ve tedavi kapsamında değildir. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir