Alerji tedavileri

Biorezonans çok sayıda hastalıkta buna neden olan etkenin tespit edilmesinden sonra, bireye nazaran frekans tedavisi uygulayan bir tedavi tekniğidir. Prosedürün başarısı gerçek sorunu belirleyerek, ağrı ve acı olmadan şahsa özel bir tedavi uygulamasıdır. Beden elektromanyetik frekansları olan bir sistemdir. Her organın aşikâr bir frekansı bulunmaktadır. Bunlar dışarıdan gelen olumsuz tesirlere maruz kalındığında hastalıklar olmaktadır. Hastalıkların tedavisi sırasında tıbbi ve cerrahi formüller kullanılsa da, bazen düzgünleştirme sağlanamamaktadır. Bu nedenle biorezonans tedavi usulü tercih edilmektedir. Bilhassa biorezonans alerji tedavisinde başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Biorezonans alerji tedavisinde nasıl tesir gösterir?

Alerjik hastalıkların tedavisinde öncelikle alerjik etkenlerin belirlenmesi gerekir. Bunun belirlenmesinde kullanılan farklı testler bulunmaktadır. Biorezonans bu basamakta 6400 adet alerjik tesire neden olan maddeyi birinci seferde, inançlı ve süratli bir halde, ekonomik olarak test yapabilme imkanı sunar. Bu basamakta kullanılan klasik cilt testleri sırasında belirlenebilen alerjik etken sayısı sonludur. Bazen alerjik unsurlar, bilhassa buğday, gluten, süt, yumurta üzere etkenler cilt testlerine reaksiyonsuz kalabilir. Bedende bu unsurlara karşı alerjik tesir yokmuş üzere öbür alerjenlere uyan aşı uygulaması yapılarak, tedavide sonlu tesirler elde edilmektedir. Uzun vakit aşı tedavisi olmasına karşın düzgünleşme gösteremeyen hastaların sayısı küçümsenmeyecek kadardır.

Biorezonans prosedüründe kişinin alerjisi olan her unsur üzerinde test yapılabilmekte, akabinde uygulanan terapi sayesinde güzelleşme sağlanmaktadır. Alerjiye neden olan temel alerjenler gluten, süt, yumurta üzere unsurlar tespit edilmediğinde, en fazla bilinen polen, mesken tozu akarı üzere alerjenler için aşı uygulansa bile, öbür alerjenler meydan çıkmakta ve hastalıkta düzgünleşme sağlanamamaktadır. Biorezonans alerji hastalıklarında sağladığı olumlu tahlillerle, kalıcı halde güzelleşme sağlamaktadır.

Biorezonans allerji tedavisi uygulanması

Allerjik yapıya sahip şahıslar olağanda sağlıklı bireylere dokunmayan unsurlara istenmeyen reaksiyonlar vermektedir. Allerjik yapıda olanlar bu maddeyi yabancı olarak algılamakta, bağışıklık sistemleri bu unsurla gayrete başlamaktadır. Bu alerjik hastalıkları ortaya çıkarmaktadır. Tedavi için öncelikle allerji testleri yapılır. Testle allerjiye neden olan unsurlar belirlendikten sonra, hastanın kaç tane unsura alerjisi bulunduğuna ve bunların önceliğine nazaran tedavi uygulanır. 1 saat süren tedavide uygulanan seanslar haftada 1 kez yapılır. Öncelikle şahısta belirlenen ana allerjik unsurların tedavisine başlanır.

Biorezonans terapisi sırasında bedende alerjen hususların patolojik frekansı sıfırlanmakta, bedene güçlendirilen olağan frekanslar verilmektedir. Hastadaki güzelleşme yapılan orta testler sayesinde kolay kolay belirlenir. Tedavinin akabinde beden alerji yapan hususları olağan frekans aralığında algıladığından, alerjik tepki olmaz. Süte karşı alerjisi olan bir kişi öncelikle bir mühlet perhize sokulur. Bu müddette biorezonans terapisi yapılır. Yapıla testle süt alerjisi geçerse, tekrar sütü tüketmeye başlayabilir. Bundan sonra alerjik maddeyi tükettiğinde, alerjik tesir ortaya çıkmaz. Tedaviden evvel süt yabancı unsur olarak algılanmakta, tedaviden sonra bu şahıslarda sütü olağan olarak algılamaktadır. Biorezonans alerji tedavisi yan tesiri bulunmayan, ilaç kullanılmayan, epey tesirli bir terapi sistemidir. Hastalarda çabucak tesirini gösterir. Kronik hastalıkların tedavisinde tesirlidir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir