Aslan Burcu Kadını Özellikleri - GebelikBelirtileri.net - Aslan

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan kadınlarının ön plana çıkan ilk özelliği cesur olmalarıdır. Hayat ile mücadele etmekten çekinmeyen Aslan burcu kadını özellikleri aracılığıyla her ortamda kendi farkını gösterebilir. Diğer insanlarla nasıl diyalog kuracağını iyi bilen ve arkadaşlarıyla zaman geçirmekten hoşlanan bu kadınlar, sevmedikleri kimselere karşı gereğinden fazla soğuk davranabilir. Çünkü Aslan kadını, sevmediği kişilerden çekinmez ve duygularını kolayca belli eder.

İş yaşantısında sahip oldukları yüksek enerji, deneyim kazanmaları ve kısa sürede işverenlerin gözüne girebilmeleri açısından fayda sağlar. Bununla beraber akademik yaşantıda da kendilerine çok güvenip daima gayret gösterirler. Mücadeleci bir ruh haline sahip olmanın dışında, kendilerine nazik davranacak dostlara sahip olmayı da çok önemseyebilirler.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Aslan burcu kadınları çoğunlukla sert kabul edilebilir. Fakat iyi geçindikleri kimselere karşı gayet nazik, kibar ve espritüel davrandıkları görülür. Kişiliklerindeki sertlik, insanları rahatsız edecek bir düzeye varmadığı gibi sürekli bir durumda da değildir. Bu sebeple Aslan kadınlarının farklı erkek tipleriyle bir araya gelebilmesi mümkündür. Bu burcun geçimsiz özellikler taşıdığı hakkındaki yaygın söylemler pek doğru sayılmaz. Fakat Aslan burcu kadını ilişki konusunda bazı erkekleri daha öncelikli görür.

Eğer bir erkek, aslan kadınının gönlünü kazanmak istiyorsa karakterli, dürüst ve son derece eğlenceli olmalıdır. Ne zaman nasıl davranması gerektiğini bilen kimseler, Aslan kadınının en çok hoşlandığı kimselerdir. Sürekli ciddi ya da sürekli cıvık davranan erkeklerin bu kadınlara yaklaşabilmesi biraz zordur. Aslan burcu kadını özellikleri arasında titizliğin önem taşıdığını unutmamak gerekir. Kişisel bakımına dikkat etmeyen ve şık görünmek için çaba harcamayan erkekler, bu sebeple Aslan kadınları ile bir araya gelemez.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

Aslan burcu kadını aşk hayatında hep baskın olmak isteyebilir. Bazı durumlarda partnerine aşırı ilgi göstermesi ya da otoriter tavırları sorun yaşamasına sebep olabilecek hallerdir. Aşık olan bir Aslan kadını, sevmiş olduğu kişinin yakınında olmak ve onun dikkatini çekebilmek ister.

Bu sırada kendi kişiliğinden ödün vermeyerek ne kadar olgun bir insan olabildiğini de ispatlar. Aslan burcu kadını özellikleri arasında açık sözlülükten bahsetmek mümkündür fakat aşk konusunda her zaman açık sözlü davrandıkları görülmeyebilir. Bu kadınlar, aşklarını dile getirmekten çok tavırları ile dışa yansıtırlar.

Lütfen Oylayın
[Total: 0 Average: 0]
ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-QQBWM3MT17"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());

  gtag('config', 'G-QQBWM3MT17');
</script>