Boğa Burcu Kadını Özellikleri - GebelikBelirtileri.net GebelikBelirtileri.net

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa burcu kadınları, bulundukları çevrede kolayca dikkat çekebilir. Sağlam bir kişiliğe sahip olmalarından ve açık sözlülüklerinden dolayı pek çok kimsenin çekemediği bu kadınlar, doğruluğuna inandıkları şeyi yapmakta her zaman ısrarcı davranabilir. Boğa burcu kadını özellikleri gereği etrafındaki insanlara karşı sert olmaktan çekinmez.

Net tavırlar almak ve cesur kararlar verebilmek boğa burcunun temel özellikleri arasındadır. Alışmış oldukları şeylerden vazgeçmek, köklü ve ani değişimler yapmak boğa burcuna sahip kadınlar için pek kolay değildir. İş değişimi, okul değişimi, ev değişimi ya da sosyal hayata dair değişimler çoğunlukla sıkıntılı bir şekilde meydana gelir.

Boğa burcu kadınının sevdiği, hoşlandığı ya da herhangi bir sebeple önem verdiği biriyseniz, onunla uzun soluklu ilişkiler kurmanız mümkündür. Fakat boğa kadınını kızdıracak, üzecek, değersiz hissettirecek bir hatanız olmuş ise durum tam tersidir. Artık söz konusu boğa kadınına yaklaşmanız ve onun gönlünü kazanabilmeniz neredeyse imkansızdır. Çünkü boğa burcu kadınları çoğunlukla inatçı, hırslı ve tutucu özellik gösterir.

Boğa Burcu Kadını Parayı Sever Mi?

Parayı sevmeyen ya da önemseyen bir insana rastlamak çok zordur. Bununla beraber boğa burcu kadını özellikleri arasında para sevgisinin ayrı bir yeri vardır. Çünkü boğa kadınları hırslıdır ve her şeyin daha iyisini hedeflerler. Bu sebeple boğa kadınları için paranın önemi büyüktür. Her boğa kadını, kendine şıklık katacak yepyeni elbiseler ve aksesuarlar almayı veya ev içini güzelleştirmek için harcama yapmayı çok sever.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Boğa burcunun baskın özellikleri inatçılık, doğru sözlülük ve netliktir. Bu sebeple boğa kadınları, ilişki kurma konusunda bu kriterlere öncelik tanır. Bir boğa kadınının ilişki kurabileceği en ideal erkek tipi dürüst, kararlı, sabırlı ve sakin erkek tipidir. Fakat boğa burcundan olan bazı kadınların çok hareketli, neşeli ve espritüel erkeklerden hoşlanabildiği de görülür.

Boğa Burcu Kadını Çekici Midir?

Boğa burcu kadını özellikleri sebebiyle oldukça çekicidir. İnsan ilişkilerinde cesur, açık sözlü ve kolay anlaşılır tavırlara sahip olmaları, bu kadınları etkileyici bir hale getirir. Aklını kullanabilen ve çevresindeki insanların davranışlarına göre tavır alabilen Boğa kadınları, farklı pek çok burçtan erkek açısından çekici sayılabilir.

 

Lütfen Oylayın
[Total: 0 Average: 0]
ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-QQBWM3MT17"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());

  gtag('config', 'G-QQBWM3MT17');
</script>