Kova Burcu Kadını Özellikleri - GebelikBelirtileri.net - Kova

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova burcu kadını özellikleri, sosyal açıdan dikkat çekicidir. İnsanlara yaklaşmakta ve onlarla güzel ilişkiler kurabilmekte zorlanmayan Kova kadınları eğlenmeyi iyi bilir. Can sıkıcı durumlar ya da kişiler karşısında morallerini yüksek tutabilmelerine rağmen çabuk sıkılan, kolay öfkelenen ve sürekli yeni şeyler yaşamak isteyen kadınlar olduklarını söylemek de mümkündür. Kova kadınını yeteri kadar kendine çekmeyi başaramayan herhangi bir kimse, ne kadar uğraşırsa uğraşsın onun hayatında kalmaya devam edemez. Ayrıca Kova kadınları, zeki ve eğlenceli insanlarla dostluk kurmaktan çok keyif alır.

Kova Burcu Kadını Zor Mudur?

Kova burcuna sahip olan insanların çoğunlukla inatçı, isyankar ve eğlence düşkünü olduğu gözlemlenebilir. Bu özelliklerin herhangi birini ya da birkaç tanesini taşıyan Kova kadınları, ikili ilişkilerde hep ön planda olmayı arzu eder. Partnerinden ya da arkadaşlarından yoğun bir ilgi görmek isteyen bu kadınlar, yapmacık hareketleri ve küçük takıntıları kesinlikle itici bulur.

Saygılı, eğlenmesini bilen, dürüst ve zeki kimselerle bir araya gelmek istemeleri sebebiyle insan ilişkileri konusunda fazla titiz davranırlar. Ayrıca bencil tavırlar gösterebilecekleri için, karşılarındaki partner ya da arkadaş tarafından hep öncelikli tutulmaları gerekebilir. Yeteri kadar önemsenmediğini düşünen bir Kova kadını ile aşk hayatını ya da arkadaşlığı sürdürmek imkansızdır.

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova Burcu Kadını Erkekten Ne İster?

Kova kadınları, ilişki kuracakları erkeğin hareketli ve eğlenceli olmasını ister. Fazla ağırbaşlı, durgun ve sert yapılı erkeklerden pek fazla haz etmediklerini söylemek mümkündür. Çünkü Kova burcu kadını özellikleri dolayısıyla özgürlüğüne aşırı derecede önem verir. Kendisini kısıtlayacak, sürekli kontrol edecek ya da yönlendirmeye çalışacak olan kimselerle ilişki kurmaktan kaçınırlar. Aceleci erkeklerden hoşlanmadıkları ve ilişkide sabır detayına önem verdikleri de söylenebilir.

Kova Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu kadını özellikleri arasında bazı olumsuz detaylar ön plana çıkar. Bu durumlar esas olarak kötü sayılmasa da diğer insanlar açısından hoş karşılanmayabilecek şeylerdir. Örneğin bir Kova kadını, yeri geldiğinde her türlü harcamayı yapabilirken bazı durumlarda aşırı cimri davranabilir. Karşılarındaki insanlardan sürekli sevgi ve saygı beklemekle birlikte, başkalarına aynı tavırları gösterme konusunda acele etmedikleri de görülebilir.

 

Lütfen Oylayın
[Total: 0 Average: 0]
ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-QQBWM3MT17"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());

  gtag('config', 'G-QQBWM3MT17');
</script>