Terazi Burcu Kadını Özellikleri - GebelikBelirtileri.net - Terazi

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi kadını özellikleri arasında sabır, şefkat ve sevdiklerine karşı ilgi ön plana çıkar. Arkadaşlarına, aile fertlerine, partnerine ya da eşine karşı çok sevecen davranabilen Terazi burcu kadınları çoğunlukla zeki ve pratik düşüme yeteneğine sahiptir. Doğru kararlar almak için bir konuda detaylı şekilde düşünebilmeleri, adaletli davranmaları ve merhametli olmaları başlıca detaylardır. Kendilerini üzen insanlara karşı ölçülü davranmaktan ve tavırlarını kolay kolay bozmamaktan vazgeçmezler. Bununla beraber terazi burcu kadını özellikleri arasında manevi konuların dikkat çektiğini söylemek mümkündür. Sadece parayı ve maddi eşyaları önemsemeyen terazi kadınları, duygusal yönden önemli değerlere sahiptir.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Terazi burcu kadını ilişki kuracak olduğu partnerin, en az kendisi kadar sabırlı davranmasını ister. Aceleci, sabırsız ve maddiyata fazla düşkün olan kimselerle terazi kadınlarının iyi geçinmesi zor olabilir. Davranışlarında ölçüyü kaçırmayan, saygılı ve karakterli erkekler terazi burcu kadınının hoşlanabileceği erkek tipidir. Yani çok hareketli, çok konuşan, gereğinden fazla espri yapan ya da sık sık çevresini rahatsız edebilecek erkekler ile terazi burcu kadını özellikleri açısından uyum sağlayamayacaktır.

Terazi Kadınları Nelerden Hoşlanır?

Terazi kadınlarının dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi, aşırı keyif düşkünü olmamalarıdır. Yani bir terazi kadını sürekli dinlenmek, uyumak ya da keyif verici hobi aktiviteleri ile meşgul olmak istemeyebilir.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Çalışkan, azimli ve kararlı olan terazi kadınları, üzerlerine düşen görevleri eksiksiz şekilde yerine getirmek ister. En çok keyif aldıkları sosyal aktiviteler arasında doğa yürüyüşü, eş ve dostlarla sohbet etmek, yeni tatil mekanları keşfetmek ve yeni bilgiler edinmek gibi sade şeylerden söz etmek mümkündür.

Terazi Burcu Özellikleri Arasında Paranın Durumu Nedir?

Terazi burcu kadını özellikleri parasal yönden standart bir seviyededir. Paraya aşırı düşkün olmayan terazi kadınları, ideal sayılabilecek bir seviyede maddiyatı önemserler. Gereksiz harcamalar yapmak istememeleri, alışveriş yaparken tutumlu davranabilmeleri ve öncelikli ihtiyaçlara ağırlık vermeleri sebebiyle harcamalarda aşırıya kaçmazlar. Fakat bazı durumlarda, çok beğendikleri kişisel bakım ürünlerini ya da kıyafet modellerini, pahalı olmalarına rağmen satın almaktan hiç çekinmezler. Dolayısıyla terazi kadınlarının maddi açıdan müsrif olmadığını söylemek mümkündür.

Lütfen Oylayın
[Total: 0 Average: 0]
ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-QQBWM3MT17"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());

  gtag('config', 'G-QQBWM3MT17');
</script>