Özgün farklı tasarımlarıyla altın kaburga bilezik
Özgün farklı tasarımlarıyla altın kaburga bilezik

Özgün Farklı Tasarımlarıyla Altın Kaburga Bilezik

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadınların olmazsa olmazları arasında bulunan, özel ve şık tasarımları ile kaburga bilezik, her yeni güne, yeni tasarım modelleri ile gelmeye devam ediyor. Kaburga bilezikler, kadınların takı koleksiyonları içinde mutlaka yerini almıştır. Bu özel takı ile normal hayatın ve özel günlerin en şık ve en gösterişli hanımefendileri olarak zarafetlerine zarafet katmaya devam ediyor. Kaburga bilezik modelleri değişik şekil ve modellerde üretilmektedir. Her zevke göre tasarlanan bu eşsiz güzellik, kadınların bileklerini süslemeye devam ediyor. Sıra dışı modelleri ve özgün tasarım modellerin dokunuşları ile hayat bularak sizlere özenle sunuluyor.

Altın Kaburga Bilezik

Altın kaburga bilezik kadınlar için mücevher koleksiyonlarının en baş tacı olan takımlarından biridir. Standart takılara nazaran çok fazla tercih edilen kaburga bilezikler ön planda yerini korumaya devam ediyor. Şıklığın ve zarifliğin yeni dünyası olan kaburga bilezikler, farklı kullanım alanları ile, kadınların tutku ile bileklerine taktıkları mücevherlerden biridir.

Farklı ebat ve seçenekleri ile özel günlerinizde, özel gecelerinizde ya da günlük hayatınızda rahatlıkla takabileceğiniz efsane denilecek kadar şık sunumlar ile kullanıma hazır hale gelmiştir. Tek bir modelin içinde farklı tasarım ve şıklığa erişebilmeniz kaçınılmaz bir sondur. Arkadaş ortamlarınızın vazgeçilmezi olan bu şık tasarımlar bileğinizde yerini almak için sizleri bekliyor.

Tüm bayanların zevkine ve tarzına göre tasarlanmış olan kaburga bilezikler, şık tasarımları ve özel kelepçe sistemi sayesinde çıkarılıp, takılma kolaylığı vardır. İşlevselliği ve şıklığı ile birçok bayanın en çok tercih ettiği modeller arasında yerini almaktadır. Sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz bu eşsiz modelin 8 ayar, 14 ayar ve 22 ayar seçenekleri ile alım gücünüze de hitap etmektedir. Özel günlerin unutulmayacak hediyeleri arasında olabilecek olan kaburga bilezikler, sevdiklerinizin ne kadar değerli olduğunu, onlara hissettirebilirsiniz.

Kaburga Bilezik Modelleri

Kaburga bilezik modelleri ile sade olan bir kıyafetinizi, günün en ışıltılı kıyafeti haline getirebilirsiniz. Kaburga bilezik modelleri birçok farklı modele ev sahipliği yapmaktadır. 3’lü kaburga modeli, 4’lü kaburga modeli, 5’li kaburga modeli ve beyaz, sarı altın olarak çeşitlilikler içermektedir. Bu bilezikler 8 ayar, 14 ayar ve 22 ayar olarak seçenekleri bulunmaktadır.  Daha önceleri düz, burma ve desensiz modeller tercih edilirdi. Günümüzde ise farklı desenler ve çeşitli modellerde tercih edilmektedir. Kaburga bilezikler zarafeti simgeleyen en güçlü takılardandır.

Kaburga bilezik, vidalı bilezik, tuğralı bilezik, top altınlı ve baget olarak değişik modellere sahiptir. Farklılığına, farklılık katmak isteyen bayanların, binlerce ürün koleksiyonu içinden en trend modellerden biri olan kaburga bilezik modelleri bileğinizi süslemeye devam edecek. Altın, icat edildiğinden günümüze kadar, değerliliğini korumuştur. Süs eşya olarak ya da ticari olarak kullanımına devam edilmiştir. Bu eşsiz güzelliği siz de bileğinizde taşımak isterseniz satın alabilirsiniz. Şıklığın ve zarifliğin yenidünyası olan altın kaburga bilezikler, farklı kullanım alanları ile kadınların tutkuyla bileklerine taktıkları mücevherlerden biridir.

 

 

Lütfen Oylayın
[Total: 0 Average: 0]

Özgün Farklı Tasarımlarıyla Altın Kaburga Bilezik

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir