Plaj elbisesi ve sütyen seçiminde bunlara dikkat
Plaj elbisesi ve sütyen seçiminde bunlara dikkat

Plaj Elbisesi ve Sütyen Seçiminde Bunlara Dikkat!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaz ayları yaklaşırken, hem plaj giyim hem de iç giyimde doğru seçimler yapmak, her an konforlu olmayı sağlıyor. Peki plaj elbisesi ürünlerinde ya da iç giyimde sütyen gibi seçeneklerde nelere dikkat edilmeli? Hem tasarım ve konsept, hem kumaş kalitesi önemli kriterler içinde. Yeni koleksiyonların, trendlerin çizgilerini barındıran kaliteli plaj giyim ve iç giyim ürünlerinde dikkat edilecek konulara bakalım.

Plaj Elbiselerinde Renk Seçimi

Yaz aylarında en çok kararsız kalınan konular içinde plaj elbisesi gibi ürünlerin seçimi geliyor. Mayo ve bikinilerin yanı sıra farklı ürünlerin de yer aldığı plaj elbiselerinde, vücut tipinin yanı sıra ten rengine göre, yapılan seçimler fark yaratabilir. plaj elbiselerinde renk seçimi bu anlamda dikkat edilecek konular içinde yer alıyor. Mayo ve bikinilerin yer aldığı plaj elbiselerinde, doğru kombini oluşturmanın, plajda ya da havuzda tarzınızı en iyi şekilde ifade etmenin ilk adımı renkler. Hem ten renginize göre, hem de plaj elbiselerinin renklerine göre seçim mümkün. Pareo gibi bir tamamlayıcı unsur düşünüldüğünde, mayo ve bikini renginin koyu olması durumunda plaj elbisesi açık renk tercih edilerek bir kontrast yaratmak mümkün.

Mayo modelleri ise, plaj giyimde başlı başına önemli parçalar. Plaj elbisesi ile kombinlerden önce, mayo modelinin seçimi doğru bir şekilde yapılmalı. Farklı vücut formlarına, tarzlara göre uygun şekilde tasarlanmış mayolarda farklı tarzlar ön plana çıkıyor. Su itme gibi bir özellik sunan sporcu mayoları, deniz ver havuzda konforlu olmak isteyenlere hitap ediyor. Vücudu sararken aynı zamanda pürüzsüz bir yapıya sahip modeller ise, yüzmede en iyi deneyimi sunuyor. Kumaş yapısı sağlıklı olması gereken mayolar, aynı zamanda güneşlenme formuna göre seçilebilir. Sırtı açık mayolar, askısı çıkarılabilir mayolar gibi alternatifler bu noktada ön planda.

Sütyen Seçiminde Bunlara Dikkat

İç giyimin önemli parçası sütyenlerde, seçim yaparken birçok konuya dikkat etmek gereken bir parça. Sütyen satın alırken her şeyden önce kumaş ve materyal kalitesi önemli. Cildimize doğrudan temas eden sütyenlerde, cildi tahriş eden ya da alerjik reaksiyona sebep olabilecek bir seçim yapmamak önemli. Pamuk kumaş formu bu nedenle sütyen seçiminde ön plana çıkıyor. Sütyen modelleri içinde penye modeller birçok kadının tercihi olurken, bunun dışında farklı konseptler de var. Vücut formu ile uyumlu sütyen tercih ederken, dantelli sütyen gibi sütyen modellerinde askıların omuzlar için uygun olması da önemli. Konsept olarak balkonet, straplez, bralet ve sporcu sütyeni gibi formlar, vücutta istenen formu yaratmak için tercih edilebilir.

İç giyimde sütyen seçeneklerinin yanı sıra, plaj elbisesi modellerinde mayo ve bikinilerde en kaliteli ürünleri keşfetmek için Marks & Spencer online satış mağazasını ziyaret edebilir, kaliteli ürünlerde uygun fiyat avantajını keşfedebilirsiniz.

 

Lütfen Oylayın
[Total: 0 Average: 0]

Plaj Elbisesi ve Sütyen Seçiminde Bunlara Dikkat!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir