New Balance ve Nike Spor Ayakkabı Alacaklara Tavsiyeler
New Balance ve Nike Spor Ayakkabı Alacaklara Tavsiyeler

New Balance ve Nike Spor Ayakkabı Alacaklara Tavsiyeler

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Spor ayakkabılar, sağladığı konforla yalnızca spor yaparken değil artık hayatın her alanında, her anında kullanılıyor. İşe giderken, okula giderken ya da dostlarınızla bir etkinliğe katılırken spor ayakkabı tercih etmek, her mevsim popüler. Her gün binlerce adım atan kişiler için, ortopedik açıdan da tavsiye edilen spor ayakkabıları, buna ek olarak iddialı tasarımlarıyla da hemen her türlü giyim tarzıyla şık bir şekilde kombine edilebiliyor, bu da spor ayakkabıları popüler kılıyor. Kaliteli yapıları, gelişmiş yastıklama teknolojileri ve hemen her kombinle uyumlu konseptleri ile Nike ve New Balance, en çok tercih edilen spor ayakkabı markaları içinde. New Balance ve Nike spor ayakkabı alırken, bilinmesi gerekenleri ele aldık.

New Balance Modelleri Rahatlığı İle Öne Çıkıyor

Dünyanın en popüler spor ayakkabı markaları dendiğinde ilk sıralarda yer alan New Balance, popüler N logolu ikonik modelleri ile, dört mevsim ilgi gören bir marka. New Balance spor ayakkabı modellerinin yanı sıra, spor giyimde birçok ürünü sunan bir konsepte sahip. New Balance spor ayakkabıların genel özelliklerine baktığımızda, rahatlığın ilk sırada geldiğini görüyoruz. Markanın geliştirdiği özel taban yastıklama teknolojisi ile, New Balance modellerinden birini giydiğinizde her adımınızda konforu yaşayacaksınız.

Retro stile sahip bir casual, günlük giyim ayakkabısı formu sunan New Balance, tasarımsal açıdan da çok geniş bir skala sunuyor. Markanın kimliğini yansıtan N logosu, sadece birkaç renk odaklı değil, yüzlerce farklı tasarımsal formla karşımıza çıkıyor. Bu da New Balance spor ayakkabılarını hemen her giyim ürünüyle birlikte, dört mevsim tercih etmemizi sağlıyor. Sağlam kumaştan üretilen New Balance ürünleri, dayanıklılığı ile uzun yıllar boyunca kullanım imkanı da sunuyor.

Basketboldan İlham Alan Şık Konseptler: Nike Air Force ve Air Jordan

Nike spor ayakkabı modelleri, çeşitli spor dallarından ilham alan tasarımları ve güçlü yapıları ile tüm dünyada popüler. Dört mevsim tercih edilebilen, performans odaklı modeller içeren Nike’ta Air Jordan en sevilen serilerden. Basketbol efsanesi MJ’nin lakabı olan Air Jordan, Nike’ın kaliteyi her adımınızda hissetmenizi sağlayacak özel bir formu ile geliyor. Markanın, birçok spor ayakkabısında sunduğu Air yastıklama teknolojisi içeren bu seride, sıkıştırılmış basınçlı hava sayesinde ani hareketlerde, zıplama esnasında ya da her adımda rahatlığı hissedeceksiniz. Sert kauçuk taban sayesinde ise, tüm zeminlerde üst düzey bir kavrama sizi bekliyor.

Nike Air Force, markanın basketbol konseptini öne çıkardığı diğer bir seri. Günlük giyimde tercih edilebilen bir koleksiyon olan Nike Air Force, dayanıklı malzemelerden üretilen bir spor ayakkabı. Buna ek olarak kauçuk sert taban yapısı ile zemine iyi bir şekilde tutunan ayakkabı, içerdiği delikler sayesinde nefes alan bir forma sahip. Bu da ayaklarda terleme ya da koku gibi bir problemin olmamasını sağlıyor.

Nike’ın en sevilen spor ayakkabı modelleri içinde yer alan Air Jordan ve Nike Air Force’u, en iyi fiyat avantajıyla markanın resmi satış merkezi Barçın’da bulabilirsiniz.

 

 

Lütfen Oylayın
[Total: 0 Average: 0]

New Balance ve Nike Spor Ayakkabı Alacaklara Tavsiyeler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir