Balık Burcu Kadını Özellikleri
Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balık burcu kadını özellikleri ile dikkat çekmeyi başaran kadınlardandır. Burcun genel bir özelliği olarak, balık burcuna sahip kadınlarda sessizlik ve sakinlik ön plana çıkar. Sürekli konuşan, diğer insanları rahatsız edecek seviyede gösterişli olan ya da dikkat çekmeye çalışan kadınlar olmamakla beraber; saygılı ve ölçülü davranmayı kesinlikle bilirler.

Duygusal olarak, balık burcu kadınının özellikleri arasındaki bazı olumsuzluklardan söz etmek mümkündür. Örneğin sosyal hayatta kendini geri plana çekme, duygularını her zaman açıkça ifade edememe, sürekli şüphelenme ve insanlara gereğinden fazla değer vermek istememe gibi temel davranışlar gözlemlenebilir.

İnsan ilişkilerinde dikkatli davranan ve bu sebeple diğer kimselere fazla yüz vermek istemeyen balık burcu kadınları çok sabırlıdır. Değer vermiş oldukları herkese öncelik tanıyarak ne kadar iyi bir dost olduklarını gösterebilirler. Fakat yakın arkadaşlarına, sevdikleri kişiye ya da aile içinde bulunan fertlere karşı açık sözlü davranmakta zorlanırlar. Örneğin bir balık kadını, sevdiği erkeği merak edip sürekli onu düşünebilir. Fakat onla karşılaştığı zaman, duygularına dair fazla ipucu vermez.

Balık Burcu Kadını İnatçı Mıdır?

Balık burcu, sakinliğin ve hatta umursamaz tavırların ön plana çıktığı bir burçtur. Balık burcundan olan kimseler çoğunlukla sakin, yumuşak huylu ve saygılı insanlardır. Fakat balık burcu kadını özellik açısından büyük bir istisnaya sahiptir. Sakinliği ve uysallığı sebebiyle dikkat çeken balık kadınlarının çok inatçı olduklarını söylemek mümkündür.

Bu inat her zaman olumsuz bir anlama sahip değildir. İnatçılığın başarı ve saygınlık kazandırabildiğini unutmamak gerekir. Fakat balık burcunda gözlemleyebilecek olduğunuz inatçılık huyu, akademik yaşantıdan çok insan ilişkilerinde aktiftir. Örneğin bir balık kadını ile tartışma yaşarsanız, çok uzun bir süre boyunca küs kalmanız mecburi hale gelebilir. Aynı şekilde, bir balık kadını sizi iyi bir dost ya da partner olarak görüyorsa ondan uzaklaşabilmeniz pek kolay olmaz.

Balık Burcu Kadını Özellikleri
Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık Burcu Kadını Sinirli Midir?

Balık burcunda baskın özelliğin agresiflik olmadığı söylenebilir. Balık burcundan olan kadın ve erkekler çabuk sinirlenmez, diğer insanları kolay kolay kırmazlar. Bununla beraber balık burcu kadını özellikleri sebebiyle bazen fazla gergin olabilir. Memnun olmadığı bir durum sebebiyle öfkelenmiş olan balık burcu kadını, öfke anında her sözü söyleyebilecek kadar kontrolünü kaybetmez. Fakat kesin kararlar alıp çevresindekilerden uzaklaşabilmesi bu süreçte çok kolay olur.

Lütfen Oylayın
[Total: 0 Average: 0]

Balık Burcu Kadını Özellikleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir