Ben Alımı Nasıl Yapılır?
Ben Alımı Nasıl Yapılır?

Ben Alımı Nasıl Yapılır?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yüz, vücut, kol, bacak, karın bölgesi, sırt bölgesi vs. yerlerde bulunan benler vardır. Bazıları sıkıntılı bir sorun habercisi iken bazıları zararsız bir cilt sorunudur. Kaşınan benlere dikkat etmek gerekmektedir. Bu durumlarda mutlaka bir doktora başvurmalısınız. Benleriniz var ve onlardan rahatsız mı oluyorsunuz? Hemen aldırmadan önce iyi bir araştırma ve tahlilden geçmesi gerekmektedir. Bu benlerin zararsızları olduğu gibi zararlıları da mevcuttur.

Zararsız olduğu anlaşılan benlerde aldırma niyetiniz varsa, uzman doktor kontrolünde bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mikrop kapması durumlarında daha ciddi hasarlara sebep verebilir. Görünüm rahatsızlığı verebilen yüz benlerindeki operasyonunuz için bizleri tercih edebilirsiniz.  Uzman doktorumuz kontrolünde bu işlemi sizler için yapmaktayız. Pandemi nedeni ile hijyen ve temizliğe titizlikle özen göstermekteyiz.

Ben Nasıl Alınır?

Vücudumuz belirsiz yerlerinde çıkan benlerin alınmasındaki sistem şu şekilde işlem görür:

  • Anestezi iğnenin uçlarıyla benin çevresine ve altına uygulanır.
  • Bu yöntem sayesinde etkili ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.
  • Anestezi müdahalesinden sonraki aşamada cerrahi operasyon yapılır.
  • Deri altında ki yağ bezesi alınır.
  • Daha sonra deri üzerinde ben kalmayacak şekilde vücuttan alınır.

Bazı benler lazer işlemi ile de alınabilir. Fakat bu işlem uzun sürede biter. Birkaç seans uzayabilir. Ben alma süresi 5 ile 10 dakika aralığında sürer. Tabii bütün bunlardan önce yapılması gereken en önemli şey, benin cinsini ve durumunu bir doktor kontrolünde bilmek gerekir. Yapılacak ben alma operasyonuna onay alınmalıdır. Bizler, uzman doktor gözetiminde bu hizmeti sizler için vermekteyiz. Bizi tercih ederseniz web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ben Aldırma

Artık herkes tarafından uygulanan bir estetik operasyon yolunda ilerleyen ben aldırma günümüzde birçok kişi tarafından tercih alanına girmiştir. Gerek görünüm amaçlı gerek sağlık için olan bu uygulama sonucunda ben bölgesinde pullanmalar olur. Daha sonra hafif pembeleşir. Bu pembelik zaman içinde cilt rengini alarak iz bırakmaksızın iyileşir. İz kalmamasının en etkin yanı ise operasyon esnasında katmanlara zarar vermemektir. Verilirse iz ve çukur oluşur. Ben alımı nasıl yapılır sorusuna uzman doktor gözetiminde hizmet vermekteyiz.

 

Lütfen Oylayın
[Total: 1 Average: 5]

Ben Alımı Nasıl Yapılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir