Hamile Şampuanı Önerileri
Hamile Şampuanı Önerileri

Hamile Şampuanı Önerileri

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anne adayları bebek beklediklerini öğrendikleri andan itibaren hayatlarında radikal değişiklikler yapmaktadırlar. Bu değişiklikler hayatlarının her yerinde gerçekleşmektedir. Kıyafetler, yiyecekler, kozmetik ürünler, yatış pozisyonları, egzersizler gibi pek çok alışkanlık hamilelikle birlikte değişikliğe uğramaktadır. Hamilelikle birlikte bazı kadınlar saç dökülmesi sorunu gibi can sıkıcı süreçler yaşamaktadır. Bundan dolayı anne adayları hem saçlarını sağlıklı tutmak hem de şampuanların içindeki zararlı ürünlerden kurtulmak için şampuanlarını değiştirmektedir. Dolayısıyla da hamilelerin en çok araştırdıkları konulardan biri hamilelere uygun şampuanlardır. Bundan dolayı yazımızda hamile şampuanı önerileri listesi hazırladık.

Hamile Şampuanı Önerileri Listesi

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Şampuan

%100 zeytinyağı içerir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. İnsan ve çevre sağlığına zararlı paraben gibi maddeler içermez. Tüm saç tiplerine uygun olarak geliştirilmiştir.

Siveno Doğal Şampuan

%100 doğal özlü şampuan olan siveno, Paraben, SLES, SLS gibi zararlı maddeler içermez. Saç köklerini güçlendirerek, saç dökülmelerini en aza indirilmesine yardımcı olur. %100 doğal olmasından dolayı kimyasal içermez.

Davines MOMO Şampuanı

Davines MOMO Şampuanı, kuru saç derisinin yanı sıra kuru ve nemini kaybetmiş saçların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak modellenmiştir. Ürün, B & C vitamini gibi organik maddeleri sayesinde saç derisini etkili bir şekilde besler ve aynı zamanda saçların korunmasına yardımcı olur. Doğal özler içerdiği için hamileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Ogx Ekstra Güçlü Nemlendirici ve Canlandırıcı Şampuan

Saçlar hamilelik sırasında ve sonrasında birçok değişiklik geçirir. OGX’in bu şampuanı, hamilelik sırasında kaybedilen gücü ve esnekliği artırmaya yardımcı olur. Hem kokusu hem içeriği hem de etkisinden dolayı kullanıcılar bu şampuanı favorileri arasında gösteriyor.

Mecitefendi Sarımsak Şampuan

Saç derisine etkili bakım yaparak dökülmesini önler. B3 vitamini, H vitamini, B5 vitamini ve 11 bitki özü içerir. %100 doğal olduğundan dolayı kimyasal içermez. %100 sarımsak özüdür fakat kesinlikle sarımsak kokusu içermez.

Tresan Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Şampuan

%100 doğal olan ve kimyasal madde içermeyen Tresan şampuanın ısırgan otu ve sarımsak özü olmak üzere 2 farklı seçeneğe sahiptir. Hamilelik döneminde saç dökülmesi yaşıyorsanız, ısırgan otlu olan çeşidini tercih etmelisiniz. Şampuan; boya, alkol, SLS, SLES gibi zararlı bileşenler içermediğinden dolayı hassas ciltli kişiler için uygundur.

Bioxcin Forte Şampuan

İçerdiği bitki özleri saç dökülmesini önler. Alkol, SLES, SLS ve Paraben gibi zararlı maddeler içermez. Saç köklerini besleyerek saç dökülmesini önler. Düzenli kullanımda çok etkilidir.

 

Lütfen Oylayın
[Total: 0 Average: 0]

Hamile Şampuanı Önerileri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir