En İyi Göğüs Ucu Kremi Hangisidir? 
En İyi Göğüs Ucu Kremi Hangisidir? 

En İyi Göğüs Ucu Kremi Hangisidir? 

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emzirmek, yalnızca bebeğin fizyolojik ihtiyacını karşılamaz aynı zamanda anne ile bebek arasındaki duygusal bağı da oldukça güçlendirir. Bu yüzden emzirmek hem anne hem de bebek için olağanüstü bir deneyimdir. Bundan dolayı uzmanlar bebeklerin ilk 6 ay boyunca yalnızca anne sütü ile beslenmesini önermektedir. Fakat bu güzel eylemi kabusa döndüren meme yaraları ve çatlakları annelere büyük acı vermektedir. Anneleri bu acıdan kurtarması için en iyi göğüs ucu kremi hangisidir? Tek tek derledik. 

Lansinoh göğüs ucu kremi 

"En

Lansinoh göğüs ucu kremi HPA lanolin krem, emzirme döneminde çatlayarak hassaslaşan göğüs uçlarını derinlemesine nemlendirerek iyileşmesine yardımcı olur. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan Lansinoh HPA teknolojisi ile saflaştırılan yüzde yüz doğal lanolin içermektedir. İngiliz Alerji Kurumu tarafından onay alan tek göğüs ucu kremi olarak piyasada bulunan krem tatsız, kokusuz ve renksizdir. Kremi kullanan pek çok emziren anne kremin etkisinden oldukça memnun olduklarını bildirmişlerdir. 

Incia göğüs ucu kremi 

"En

Emziren annelerin göğüs ucu yaraları için en çok tercih ettiği ürünlerden biri Incia göğüs ucu kremidir. Krem zeytinyağı, balmumu, shea yağı ve E vitaminlerini içermektedir. İçeriğinde paraben, silikon, alkol, parfüm gibi maddeler bulunmamasından dolayı tam bir cilt dostu olarak karşımıza çıkıyor. %100 bitkisel olan krem fiyat ve performans açısından annelerden tam not almaktadır. 

Dermolife lanolin krem 

En İyi Göğüs Ucu Kremi Hangisidir? 
En İyi Göğüs Ucu Kremi Hangisidir?

 

Dermolife lanolin kremi kuruyan ve çatlayan meme uçlarını iyileştirmek adına %100 ultra saf lanolin içeren krem koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. İçeriği tamamen doğal olduğu için emzirmeden önce meme ucundan silmeye gerek yoktur. Pahalı markaların etkisiyle aynı etkiyi veren krem emziren anneler tarafından oldukça tercih edilmektedir. 

Mustela gögüs ucu kremi 

"En

%100 doğal kökenli ve organik içeriğe sahip olan krem emziren annelerin kurtarıcısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Mustela göğüs ucu kremi, koyun ve keçi yününden elde edilmektedir. Hayvansal içerikli olduğu için alerjen etki göstermesini engellemek amacı ile içinde lanolin bulunmuyor. Son yapılan çalışmalarda elde edilen bulgulara göre zeytinyağı lanoline göre göğüs ucu çatlaklarını iyileştirme konusunda daha etkilidir. Bundan dolayı içerisinde zeytinyağı bulunmaktadır. Kıyafetlerde leke bırakmayan yapısı ve doğal içeriği ile emzirmeden önce temizlemeye gerek duyulmuyor. 

 

Lütfen Oylayın
[Total: 0 Average: 0]

En İyi Göğüs Ucu Kremi Hangisidir? 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir